ATNAUJINTO UGDYMO TURINIO DIEGIMO KONSULTACIJOS (1 tema)

2022 m. rugpjūčio 24 d. Chris Tweedale ir jo komandos 1 temos „Dalyko naujo turinio mokymo rekomendacijų įgyvendinimo būdai / principai“ 1 konsultacijos „Ugdymo turinio reformos Lietuvoje įgyvendinimo pagrindimas ir principai“ medžiaga:

2022 m. rugpjūčio 31 d. Chris Tweedale ir jo komandos 1 temos „Dalyko naujo turinio mokymo rekomendacijų įgyvendinimo būdai / principai“ 2 konsultacijos „ Vadovavimas mokymui ir mokymuisi vykdant mokymo programos reformą, jūsų, kaip direktoriaus, vaidmuo“ medžiaga:

2022 m. rugsėjo 9 d. Chris Tweedale ir jo komandos 1 temos „Dalyko naujo turinio mokymo rekomendacijų įgyvendinimo būdai / principai“ 3 konsultacijos „Dalyko naujo turinio mokymo rekomendacijų įgyvendinimo būdai / principai“ „Bendravimas“ medžiaga:

2022 m. rugsėjo 15 d. Chris Tweedale ir jo komandos 1 temos „Dalyko naujo turinio mokymo rekomendacijų įgyvendinimo būdai / principai“ 4 konsultacijos „ Ko galime pasimokyti iš kitų šalių ugdymo turinio reformų“ medžiaga:

2022 m. rugsėjo 29 d. Chris Tweedale ir jo komandos 1 temos „Dalyko naujo turinio mokymo rekomendacijų įgyvendinimo būdai / principai“ 6 konsultacijos „Rekomendacijų dėl naujo dalyko turinio mokymo įgyvendinimo būdai ir principai. Dalijimasis išmoktomis pamokomis ir patarimais ateičiai“ medžiaga:


P. LAMBERT KONSULTACIJOS

2020 m. lapkričio 13 d. P. Lambert konsultacijos medžiaga >>>>

2020 m. lapkričio 12 d. P. Lambert konsultacijos medžiaga >>>>

2020 m. lapkričio 6 d. P. Lambert konsultacijos medžiaga >>>>

2020 m. spalio 29 d. P. Lambert konsultacijos medžiaga >>>>


2020 m. birželio 1-2 d. P. Lambert konsultacijos medžiaga >>>>


2019 m. gruodžio 4-5 d. P. Lambert  konsultacijos medžiaga >>>>