Stebėsenos grupė:

  • dr. Ramūnas Skaudžius, švietimo, mokslo ir sporto viceministras (grupės vadovas); 
  • Karolina Pralgauskytė, Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė; 
  • Nomeda Barauskienė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Komunikacijos skyriaus vedėja; 
  • dr. Renata Bilbokaitė, Šiaulių universiteto studijų prorektorė; 
  • dr. Agnė Brandišauskienė, Nacionalinės šeimų ir tėvų asociacijos atstovė, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos docentė; 
  • Vitalija Bujanauskienė,  Lietuvos švietimo centrų darbuotojų asociacijos prezidentė;  
  • Irma Kačinauskienė, Prienų „Žiburio“ gimnazijos direktorė; 
  • prof. dr. Lina Kaminskienė, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos kanclerio pavaduotoja;  
  • Aistė Kairienė, Ministro Pirmininko patarėja švietimo, mokslo ir kultūros klausimais; 
  • Jūratė Lazdauskienė, Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos direktorė;  
  • Ieva Lebedytė, programos „Renkuosi mokyti“ atstovė, Vilniaus tarptautinės mokyklos gamtos mokslų ir chemijos mokytoja;  
  • Vaida Maziukienė, bendrijos PAGAVA valdybos narė; 
  • Jonas Mickus, Lietuvos savivaldybių asociacijos patarėjas švietimo ir kultūros klausimais; 
  • dr. Irena Stonkuvienė, Vilniaus universiteto Ugdymo mokslų instituto direktorė; 
  • Rytas Šalna, Lietuvos pedagogų asociacijų vadovų tarybos ir Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidentas; 
  • Agnė Andriuškevičienė, švietimo, mokslo ir sporto ministro patarėja. 

Koordinavimo grupė:

  • dr. Jolanta Navickaitė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Bendrojo ugdymo departamento direktorė (grupės vadovė);
  • Irena Raudienė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Bendrojo ugdymo departamento Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vedėja (grupės vadovo pavaduotoja);
  • dr. Vaino Brazdeikis, Nacionalinės švietimo agentūros Ugdymo turinio departamento direktorius;
  • Rūta Krasauskienė, Nacionalinės švietimo agentūros direktorė.
  • Egidija Nausėdienė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento Pedagogų veiklos skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai atliekanti vedėjo funkcijas;
  • Asta Ranonytė, Nacionalinės švietimo agentūros direktoriaus pavaduotoja;
  • Edita Sederevičiūtė, Nacionalinės švietimo agentūros Ugdymo turinio departamento Mokymo priemonių skyriaus vedėja;
  • Saulė Vingelienė, Nacionalinės švietimo agentūros Ugdymo turinio departamento Ugdymo turinio rengimo skyriaus vedėja
  • Dalia Švelnienė, Švietimo mokslo ir sporto ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento Profesinio mokymo skyriaus vyr. specialistė
  • Rasa Šnipienė, „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas, vertinimas ir diegimas bei jo pritaikymas mokiniams turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių“ projekto metodininkė;
  • Laima Jankauskienė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Bendrojo ugdymo departamento Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriaus vedėja; 
  • Daiva Vaišnorienė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Bendrojo ugdymo departamento Švietimo pagalbos skyriaus vyriausioji specialistė; 
  • Agnė Andriuškevičienė, švietimo, mokslo ir sporto ministro patarėja.

Priežiūros komitetas