SVARBIAUSI SAVAITĖS ĮVYKIAI (GEGUŽĖS 4 D.)

  • Kviečiame mokytojus dalykininkus į Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) organizuojamus informacinius renginius, skirtus susipažinimui su pradinio ir pagrindinio ugdymo Bendrųjų programų projektais. Visų įvykusių susitikimų įrašus ir medžiagą rasite čia. Gegužės mėnesio renginių tvarkaraštis  >>>> 
  • NŠA bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerija tęsia susitikimus, skirtus šalies mokyklų bei ugdymo įstaigų direktoriams ir pavaduotojams ugdymui aptarti šiuo metu vykstantį Ugdymo turinio atnaujinimą (UTA). Artimiausias renginys – jau gegužės 5 d. Plačiau >>>> 
  • Balandžio 30 d. įvyko vaizdo konferencija UGDYMO TURINIO ATNAUJINIMAS: KAS VYKSTA?, kuris buvo skirtas ekspertinei diskusijai apie Lietuvių kalbos ir literatūros Bendrosios programos (BP) projektą. Renginio įrašas >>>> 
  • NŠA paskelbė atnaujintus pradinio ir pagrindinio ugdymo bendrųjų programų projektus, kurie buvo pakoreguoti atsižvelgiant į gautus švietimo bendruomenės siūlymus. Kadangi ugdymo turinys yra atnaujinamas – juose apstu pokyčių, todėl ateinančiu metu pristatysime kai kuriuos ugdymo srityse atsiradusius pasikeitimus. Šį kartą – apie TECHNOLOGIJŲ UGDYMĄ >>>> 
  • SUSIPAŽINKITE SU PRADINIO IR PAGRINDINIO UGDYMO PROGRAMŲ PROJEKTAIS >>>>SAVO PASIŪLYMUS BEI PASTEBĖJIMUS PROJEKTŲ TOBULINIMUI GALITE TEIKTI IKI GEGUŽĖS 15 D. ADRESU mokykla2030@nsa.smm.lt

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>


Finansuojama iš Europos socialinio fondo