SVARBIAUSI SAVAITĖS ĮVYKIAI (GEGUŽĖS 11-18 D.)

  • Kviečiame mokytojus dalykininkus į Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) organizuojamą informacinį renginį, skirtą susipažinimui su atnaujinamais Sveikatos ir fizinio ugdymo srities pagrindinio ugdymo Bendrųjų programų (BP) projektais >>>> 
  • Projekto „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“ veiklos „Savivaldybių komandų mokymai ir konsultacijos diegiant atnaujintą turinį“ ekspertų grupė toliau darbuojasi ties sėkmingu savivaldybių ir mokyklų atnaujinto turinio įgyvendinimu bei pristato naujas rekomendacijas. Šįkart apie tai, kaip bendradarbiavimas su socialiniais partneriais gali praturtinti ugdymą pagal atnaujintas BP >>>> 
  • Per pastarąjį mėnesį įvyko 15 renginių, kurių metų pristatyti bei aptarti dabartiniuose BP projektuose (su jais galite susipažinti čia) randami pokyčiai:  kompetencijų ugdymas dalyku, kompetencijų žemėlapiai, mokymosi turinio pokyčiai ir kodėl jie reikalingi, tarpdalykinė integracija, dalykų dermė kt. Visų pristatymų įrašus bei pateiktą medžiagą galite rasti čia

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>


Finansuojama iš Europos socialinio fondo