Kviečiame dalyvauti diskusijoje dėl penkiolikmečių matematinio raštingumo. Dėmesio – pakeista renginio vieta!

Dėmesio! Gruodžio 13 d. 10 val. diskusija dėl penkiolikmečių matematinio raštingumo vyks ne Švietimo ir mokslo ministerijos Kolegijų salėje, o Ugdymo plėtotės centro (M. Katkaus g. 44, Vilnius) 201 salėje (2 aukštas).

Diskusijos tikslas – aptarti, koks turėtų būti penkiolikmečių matematinis raštingumas ir kaip to sieksime.

Numatoma diskusijos trukmė – iki 2 val.

Diskusijai siunčiame leidinį „PISA 2021 Mathematics Framework First Draft“, kuriame yra pateikta tarptautinių ekspertų grupės parengtos 2011 metų PISA tyrimo gairės ir matematinio raštingumo apibrėžtis.

Apie dalyvavimą prašytume informuoti el. p. Maryte.Skakauskiene@smm.lt

Medžiaga diskusijai

Švietimo ir mokslo ministerijos informacija