SVARBIAUSI SAVAITĖS ĮVYKIAI (VASARIO 2 – 9 D.)

  • Įvyko istorijos ir pilietinio ugdymo bendrųjų programų rengėjų susitikimas dėl programų dermės ir integracijos bei Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) darbuotojų diskusija, kurioje buvo aptartas Pilietinio ugdymo bendrosios programos projektas.   
  • Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) sulaukė daugiau nei 100 laiškų bei kitų formų pasiūlymų iš įvairių socialinių partnerių bei švietimo bendruomenės dėl Bendrųjų ugdymo programų atnaujinimo. Daugiausiai pasiūlymų pateikta lietuvių kalbos ir literatūros, istorijos bei gamtamokslinio ugdymo programų projektams. Numatoma, jog projektai bus atnaujinti bei pateikti diskusijoms kovo pabaigoje. Daugiau informacijos >>>> 

Bendrųjų ugdymo programų atnaujinamos įgyvendinant projektą „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“. Daugiau apie šį projektą – www.mokykla2030.lt 


Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>


Finansuojama iš Europos socialinio fondo