SVARBIAUSI SAVAITĖS ĮVYKIAI (RUGSĖJO 29 D. – SPALIO 6 D.)

  • Spalio 2-3 dienomis Nacionalinėje švietimo agentūroje (NŠA) vykusiame renginyje „Bendrajam ugdymui aktualios švietimo filosofijos idėjos“ Lietuvos mokslininkai, filosofai, švietimo strategai ir praktikai diskutavo, kokios tendencijos ir įtampos matomos Lietuvos švietimo lauke ir kaip galima būtų į jas reaguoti remiantis filosofijos idėjomis ir įžvalgomis.

Daugiau informacijos >>>>

  • Rugsėjo 30 d. vyko susitikimas su projekto „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“ Stebėsenos grupe (grupės sudėtis >>>>). Nuotolinės konferencijos metu pristatyti Bendrųjų programų (BP) atnaujinimo darbai, turinio skaitmenizavimo eiga bei projekto veiklos „Kriterijai savivaldybėms ir mokykloms sėkmingai įgyvendinant atnaujintą ugdymo turinį“ vykdomi procesai.

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>


Finansuojama iš Europos socialinio fondo