KOORDINATORIAI:

Gamtamokslinis ugdymas ir fizika – Ona Vaščenkienė (ona.vascenkiene@nsa.smm.lt)

Biologija – Margarita Purlienė (margarita.purliene@nsa.smm.lt)

Chemija – Jelizaveta Tumlovskaja (jelizaveta.tumlovskaja@nsa.smm.lt)


NAUJAUSIOS. 2021-08-16 programų projektų versijos >>>>


2021-03-31 programų projektų versijos:

PROJEKTASPDF FORMATU„ONENOTE“ FORMATUKOMPETENCIJŲ UGDYMO
DALYKE ŽEMĖLAPIS
GAUTŲ
PASIŪLYMŲ SUVESTINĖ
Bendrosios nuostatosFile:PDF file icon.svg - Wikipedia Microsoft OneNote - Wikipedia
Gamtamokslinio ugdymo 1-8 kl. BP projektas  File:PDF file icon.svg - Wikipedia Microsoft OneNote - Wikipedia Map Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, Templates Clipboard Checklist Check List - Free vector graphic on Pixabay
Biologijos BP projektasFile:PDF file icon.svg - Wikipedia Microsoft OneNote - Wikipedia Map Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, Templates Clipboard Checklist Check List - Free vector graphic on Pixabay
Chemijos BP projektasFile:PDF file icon.svg - Wikipedia Microsoft OneNote - Wikipedia Map Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, Templates Clipboard Checklist Check List - Free vector graphic on Pixabay
Fizikos BP projektasFile:PDF file icon.svg - Wikipedia Microsoft OneNote - Wikipedia Map Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, Templates Clipboard Checklist Check List - Free vector graphic on Pixabay


SENESNĖS VERSIJOS: