„UTA: KAS VYKSTA?“ – ŠĮKART APIE KOMPETENCIJAS BENDROSIOSE PROGRAMOSE

Vasario 26 d. 15:00 val. Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) kviečia visą švietimo bendruomenę, socialinius partnerius ir visus norinčius dalyvauti kiekvieną mėnesio paskutinį penktadienį organizuojamoje vaizdo konferencijoje UGDYMO TURINIO ATNAUJINIMAS: KAS VYKSTA?

Vasario 26 d. konferencijos programa:

  • Kompetencijos bendrosiose programose: gamtamokslinio ugdymo ir technologijų ugdymo sričių pavyzdžiai. Ona Vaščenkienė ir Eglė Vaivadienė, NŠA Ugdymo turinio rengimo skyriaus metodininkės.
  • Klausimų / atsakymų sesija.

Vaizdo konferencija vyks „ZOOM“ platformoje (nuoroda į kanalą >>>>), tik stebėti bei komentaruose užduoti klausimus norintiems konferencija bus transliuojama NŠA „Facebook“ paskyroje.

„UTA: KAS VYKSTA?“ – KIEKVIENĄ PASKUTINĮ MĖNESIO PENKTADIENĮ

Vaizdo konferencijų metu, projekto „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“ įgyvendintojai (Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei NŠA atstovai) pristatys aktualiausius vykstančius bei planuojamus procesus, apžvelgs darbų eigą, specifinius klausimus bei kvies visus konferencijos dalyvius dalyvauti diskusijoje, reikalingoje norint pasiekti kokybiškus rezultatus turinio atnaujinimo veiklose.

Primename, jog kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį organizuojamoje konferencijoje laukiami visi norintys daugiau sužinoti apie šiuo metu vykdomą Ugdymo turinio atnaujinimą (UTA) bei norintys dalyvauti diskusijose, kelti aktualius klausimus.

Praėjusio renginio įrašą bei pateiktą medžiagą rasite čia.

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>


Finansuojama iš Europos socialinio fondo