UTA: KAS VYKSTA? POKYČIAI LITERATŪROS PROGRAMOJE

Vasario 25 d. 13:30 Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) kviečia visą švietimo bendruomenę, socialinius partnerius ir visus norinčius stebėti tradiciškai mėnesio paskutinį penktadienį organizuojamą vaizdo konferenciją UGDYMO TURINIO ATNAUJINIMAS: KAS VYKSTA? Šį kartą – pristatomas atnaujinamos vidurinio ugdymo literatūros programos projektas.

Renginyje išgirsite bendrųjų programų atnaujintojų įžvalgas, kokių pokyčių tikėtis viduriniame ugdyme, kaip atrodys mokinių pasiekimų vertinimas ir kt. Transliacijos metu žiūrovai galės užduoti jiems rūpimus klausimus programos rengėjams.

RENGINIO PROGRAMA:

  • Švietimo, mokslo ir sporto ministrės dr. Jurgitos Šiugždinienės sveikinimas.
  • Kaip keisis literatūros pamokos? Doc. dr. Žydronė Kolevinskienė, Vytauto Didžiojo universiteto docentė, lietuvių kalbos ir literatūros programos atnaujinimo grupės vadovė.
  • Literatūros mokymo turinys. Dr. Viktorija Šeina-Vasiliauskienė, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto vyresnioji mokslo darbuotoja.
  • Pasiekimų raida ir lygiai. Nijolė Toleikytė, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja.
  • Vertinimo aktualijos. Dr. Gitana Notrimaitė-Muzikevičienė, NŠA Pasiekimų patikrinimo užduočių skyriaus vedėja.

Renginį stebėkite NŠA „ Facebook“ paskyroje >>>>

Su programos projektu bus galima susipažinti čia.


Finansuojama iš Europos socialinio fondo