„UTA: KAS VYKSTA?“. DISKUSIJA APIE PILIETIŠKUMO BP

Gegužės 28 d. 15 val. Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) kviečia visą švietimo bendruomenę, socialinius partnerius ir visus norinčius stebėti kiekvieną mėnesio paskutinį penktadienį organizuojamą vaizdo konferenciją UGDYMO TURINIO ATNAUJINIMAS: KAS VYKSTA? Šį mėnesį – ekspertinė diskusija skirta Pilietiškumo Bendrosios programos (BP) projekto aptarimui.  

Pilietiškumo programos atnaujintojai, nepriklausomi ekspertais bei organizacijų nariai aptars pačius aktualiausius programos projekto aspektus: globalumas ir / ar lokalumas, kuo skiriasi pilietiškumas ir tautiškumas, į ką turėtų būti orientuotas pilietiškumo ugdymas, kokias vertybes atliepia atnaujinama Bendroji programa, kaip joje atsispindi / turėtų atsispindėti Nacionalinio saugumo programa. 

Pristatome ekspertinės diskusijos dalyvius: 

  • Paulius Bakanas, Vilniaus Pilaitės gimnazijos mokytojas, programos atnaujintojas;
  • Judita Akromienė, Nacionalinio švietimo NVO tinklo direktorė;
  • Mindaugas Briedis, NŠA Ugdymo turinio rengimo skyriaus metodininkas;
  • Emilis Mikulskis, Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) atstovas;
  • Robertas Vaitkus ir Vidmantas Vitkauskas, bendrijos „Bičiulystė“ nariai.

Diskusiją moderuos LRT Radijo laidų vedėja Luka Sinevičienė. 

Renginį stebėkite NŠA „Facebook“ paskyroje >>>>   


Su Pilietiškumo Bendrosios programos projektu galite susipažinti čia. 


Finansuojama iš Europos socialinio fondo