SVARBIAUSI SAVAITĖS ĮVYKIAI (SPALIO 27 D. – LAPKRIČIO 3 D.)

  • Ruošiantis atnaujinti vidurinio ugdymo programas, svarbu peržiūrėti ir įvertinti vidurinio ugdymo programos sandarą ir apsvarstyti galimus pakeitimus. Siekiant išsiaiškinti įvairių ekspertų ir interesų grupių pasiūlymus dėl vidurinio ugdymo programos sandaros pokyčių, įvyko nuotolinis susitikimas  su EBPO ekspertu dr. Phil Lambert. Daugiau informacijos >>>>
  • Lietuvos šokio mokytojų asociacija inicijavo ir kartu su NŠA įgyvendino nuotolinę konsultaciją, skirtą atnaujinamos šokio bendrosios programos projekto aptarimui.
  • Technologijų bendrosios programos rengėjų grupė bendradarbiavo su Lietuvos dizaino asociacijos nariais BP tobulinimo klausimais. 

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>


Finansuojama iš Europos socialinio fondo