SVARBIAUSI SAVAITĖS ĮVYKIAI (SPALIO 20-27 D.)

  • Spalio 20 d. įvyko trečiasis nuotolinis savivaldybių savanorių komandų ir ekspertų grupės teminis susitikimas. Jo metu apžvelgta UTA eiga, atlikti, einamieji bei planuojami Bendrųjų programų (BP) atnaujinimo darbai. Dr. Lauryna Rakickienė, Vaiko raidos aprašo rengėja, skaitė pranešimą „Vaiko kognityvinė ir socialinė raida: kas svarbu ir ką reikia žinoti?“
  • Istorijos BP atnaujintojai susitiko su Marijampolės rajono mokytojais, o technologijų BP atnaujintojai – su Lietuvos dizaino asociacijos atstovais aptarti atnaujinamų programų projektų.
  • Vilniaus miesto informacinių technologijų mokytojų visuotiniame susirinkime-konferencijoje, pristatyti atnaujinamos Informatikos bendrosios programos pokyčiai.
  • Sveikatos ir fizinio ugdymo bendrųjų programų atnaujinimo ekspertai susitiko su Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto mokslininkų atstovu prof. dr. Kastyčiu Šmigelsku aptarti atnaujinamos programos projekto.
  • Siekiant išsiaiškinti įvairių ekspertų ir interesų grupių pasiūlymus dėl vidurinio ugdymo programos sandaros pokyčių, organizuojamas tęstinis konsultacijų ciklas su EBPO ekspertu dr. Phil Lambert, kuris konsultuoja programų rengėjus turinio atnaujinimo klausimais. Pirmasis numatomas nuotolinis susitikimas – spalio 29 d.
  • Lapkričio 20 d. Phill Lambert skaitys pranešimą „Kompetencijomis grįstos ugdymo programos: tarptautinės tendencijos ir palankus poveikis Lietuvos švietimui“ inovacijų parodoje MOKYKLA 2020! Daugiau informacijos apie renginius bei registraciją į virtualią parodą rasite puslapyje https://www.parodamokykla.lt/ . Dalyvavimas – NEMOKAMAS!

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>


Finansuojama iš Europos socialinio fondo