SVARBIAUSI SAVAITĖS ĮVYKIAI (SAUSIO 5 – 12 D.)

  • Sausio 5 d. Tautinių mažumų švietimo komisijai pristatyti Tautinių mažumų (baltarusių, lenkų, rusų, vokiečių) gimtosios kalbos ir literatūros pradinio bei pagrindinio ugdymo bendrųjų programų projektai, taip pat supažindinta su lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo bendrosios programos projektu.
  • Puslapyje Mokykla2030.lt jau galite rasti Socialinio emocinio, sveikatos ir žmogaus saugos BP projektų pristatymo įrašą >>>> Daugiau Bendrųjų programų projektų pristatymų rasite čia. 
  • Kviečiame švietimo bendruomenę bei socialinius partnerius teikti argumentuotus pasiūlymus ir įžvalgas dėl Bendrųjų programų projektų (juos rasite čia). Visus pasiūlymus siųskite iki sausio 31 d. elektroniniu paštu, adresu mokykla2030@nsa.smm.lt.

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>


Finansuojama iš Europos socialinio fondo