SVARBIAUSI SAVAITĖS ĮVYKIAI (RUGPJŪČIO 25 D. – RUGSĖJO 1 D.)

  • Svetainėje MOKYKLA 2030 paskelbti pradinio ir pagrindinio ugdymo bendrųjų programų darbiniai projektai. Juos rasite čia.
  • Įvyko 12 informacinių vaizdo konferencijų dalykų mokytojams. Jose dalyvavo apie 2,5 tūkst. mokytojų. Konferencijų metu pristatytas Nuotolinio mokymo(si) / ugdymo(si) vadovas, nuotolinio mokymo patirtis, pradinio ir pagrindinio ugdymo bendrųjų programų darbiniai projektai. Susitikimų medžiagą rasite skiltyje INFORMACIJA SOCIALINIAMS PARTNERIAMS.
  • Išanalizavus gautus pasiūlymus dėl kompetencijų raidos aprašų, į juos atsižvelgta – papildyti komunikavimo, kultūrinės, kūrybiškumo, pilietiškumo, socialinės, emocinės ir sveikos gyvensenos kompetencijų raidos aprašai. Atnaujintos versijos – skiltyje DOKUMENTAI.

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>

Finansuojama iš Europos socialinio fondo