SVARBIAUSI SAVAITĖS ĮVYKIAI (LAPKRIČIO 24 – GRUODŽIO 1 D.)

  • Lapkričio 25 d. įvyko renginys „Atnaujinto ugdymo turinio skaitmeninimo sprendimai: kas laukia ir kam ruoštis?“. Jo metu projekto „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“ veiklos „Savivaldybių komandų mokymai ir konsultacijos diegiant atnaujintą turinį“ ekspertų grupė susitiko su savivaldybių skaučių (Alytaus, Druskininkų, Kazlų Rūdos, Panevėžio rajono ir Prienų rajono) atstovais aptarti, kaip savivaldybėms sėkmingai įdiegti skaitmeninį ugdymo turinį. Susitikimo medžiaga >>>>
  • Šiaulių universiteto surengtoje tarptautinėje konferencijoje „Mokytojų ugdymas XXI amžiuje: Pokyčiai ir perspektyvos” pristatytas Informatikos bendrosios programos projektas.
  • Projekto „Lyderių laikas 3“ žurnalistė Zina Rimgailienė parengė interviu  su leidinio „Ugdymo turinio kūrimas mokyklos lygmeniu: galimybės ir iššūkiai“ autore dr. Ramute Bruzgelevičiene. Interviu bei leidinys >>>>

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>


Finansuojama iš Europos socialinio fondo