SVARBIAUSI SAVAITĖS ĮVYKIAI (LAPKRIČIO 17-24 D.)

  • Nuo šiol vaizdo įrašų platformoje MOKYTOJO TV galėsite rasti visų kompetencijų (pažinimo, komunikavimo, kultūrinės, kūrybiškumo, pilietiškumo, socialinės, emocinės ir sveikos gyvensenos) bei Vaiko  raidos aprašų pristatymus! Įrašus galite rasti čia.
  • Projektas „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“ ieško 1.1.1 veiklos „Bendrųjų ugdymo programų ir jas lydinčios medžiagos rengimas“ metodininkų, atnaujinsiančių vidurinio ugdymo bendrąsias programas ir rengsiančių jų įgyvendinimo rekomendacijas. Ieškomų pareigybių sąrašą bei jų aprašymus rasite čia >>>>.

Bus sudaroma 6 mėn. terminuota darbo sutartis su galimybe pratęsti. Prašome siųsti gyvenimo aprašymą (CV), papildytą tais punktais, kurie nurodyti pareigybės aprašyme, el. paštu Giedre.Daugirdiene@nsa.smm.lt iki 2020 m. lapkričio 27 d. 17.00 val.

  • Lapkričio 20 – 21 d. virtualioje švietimo parodoje MOKYKLA 2020 vyko viešosiose konsultacijose, kuriose buvo pristatyti Bendrųjų programų atnaujinimo projektai, turinio skaitmeninimo procesai, įvairios naujovės ir kt. Taip pat, EBPO konsultantas Phill Lambert skaitė pranešimą „Kompetencijomis grįstos ugdymo programos: tarptautinės tendencijos ir palankus poveikis Lietuvos švietimui“. Transliacijų įrašus rasite čia.
  • Lapkričio 18 d. Talino universiteto (Estija) organizuotoje ISSEP 2020 Tarptautinėje konferencijoje apie informatiką mokykloje: situacija, vertinimas, problemos (https://issep2020.tlu.ee/) prof. Valentina Dagienė pristatė atnaujintą Pradinio ir pagrindinio ugdymo informatikos bendrosios programos projektą.

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>


Finansuojama iš Europos socialinio fondo