SVARBIAUSI SAVAITĖS ĮVYKIAI (KOVO 16 – 23 D.)

  • Kovo 26 d. 15:00 val. Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) kviečia visą švietimo bendruomenę, socialinius partnerius ir visus norinčius dalyvauti kiekvieną mėnesio paskutinį penktadienį organizuojamoje vaizdo konferencijoje UGDYMO TURINIO ATNAUJINIMAS: KAS VYKSTA? Šio mėnesio renginio tema – Ugdymo turinio skaitmeninimas ir skaitmenizavimas (koks yra esminis skirtumas bei kokios priemonės yra numatytos šių procesų vykdyme). Daugiau apie renginį >>>> 
  • Tęsiami tiksliniai susitikimai „Pasitarkime, kolega“. Šios savaitės susitikimo (kovo 25 d. 16:45 val.) tema – „Fizinis raštingumas ir mąstymas judesyje: kas? kaip? ir kam?“ Daugiau apie susitikimus >>>>  
  • Surengti BP (informatikos, pilietiškumo, kompetencijų raiškos gamtamokslinio ugdymo) atnaujinimo pristatymai ir aptarimai su Sausio 13-os bendrijos „Bičiulystė“ nariais, švietimo centrų atstovais, aukštųjų mokyklų dėstytojais. 
  • Kovo 18 d. įvyko informacinis renginys, skirtas įstaigų, ruošiančių pedagogus, atstovams. Nuotolinio renginio metu pristatyti bendrojo ugdymo, priešmokyklinio ugdymo turinio atnaujinimo ir diegimo darbai, esminiai Bendrųjų programų pokyčių aspektai, kryptys, aptartos bendradarbiavimo galimybės. Susitikimo įrašą bei medžiagą rasite čia >>>> 
  • Metų pradžioje švietimo bendruomenė teikė pasiūlymus bei rekomendacijas dėl pradinio ir pagrindinio ugdymo programų projektų. Programų atnaujintojai, peržvelgę pasiūlymus ir projektus, pateiks atnaujintas projektų versijas jau kovo 31 d. Projektus rasite tinklapio MOKYKLA2030.LT skiltyje Programų projektai. 

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>


Finansuojama iš Europos socialinio fondo