SVARBIAUSI SAVAITĖS ĮVYKIAI (GRUODŽIO 15 – 22 D.)

  • Paskelbtos naujos atnaujinamų pradinio bei pagrindinio ugdymo programų projektų versijos, jas rasite čia >>>>Kviečiame švietimo bendruomenę bei socialinius partnerius teikti argumentuotus pasiūlymus ir įžvalgas dėl Bendrųjų programų projektų. Visus pasiūlymus siųskite iki sausio 31 d. elektroniniu paštu, adresu mokykla2030@nsa.smm.lt.

  • Ieškomi du projekto „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“ 1.1.1 veiklos „Bendrųjų ugdymo programų ir jas lydinčios medžiagos rengimas“ veiklos metodininkai (0,5 etato, koef. 7,25 už 1 etatinį vienetą), terminuota darbo sutartis iki 2021 gegužės 31 d.su galimybe pratęsti. Prašome siųsti gyvenimo aprašymą (CV) el. paštu adresu: rasa.snipiene@nsa.smm.lt iki 2020 m. gruodžio 30 d. 17:00 val. Daugiau informacijos >>>>.

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>


Finansuojama iš Europos socialinio fondo