SVARBIAUSI SAVAITĖS ĮVYKIAI (GEGUŽĖS 4-11 D.)

  • Kviečiame dalyvauti dar šią savaitę Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) organizuojamuose informaciniuose renginiuose, skirtuose susipažinimui su pradinio ir pagrindinio ugdymo Bendrųjų programų projektais. Visų įvykusių susitikimų įrašus ir medžiagą rasite čia. Gegužės mėnesio renginių tvarkaraštis  >>>> 
  • NŠA paskelbė atnaujintus pradinio ir pagrindinio ugdymo bendrųjų programų projektus, kurie buvo pakoreguoti atsižvelgiant į gautus švietimo bendruomenės siūlymus. Kadangi ugdymo turinys yra atnaujinamas – juose apstu pokyčių, todėl ateinančiu metu pristatysime kai kuriuos ugdymo srityse atsiradusius pasikeitimus. Šį kartą – apie UŽSIENIO KALBŲ (I-OSIOS IR II-OSIOS) UGDYMĄ >>>> 
  • SUSIPAŽINKITE SU PRADINIO IR PAGRINDINIO UGDYMO PROGRAMŲ PROJEKTAIS >>>>SAVO PASIŪLYMUS BEI PASTEBĖJIMUS PROJEKTŲ TOBULINIMUI GALITE TEIKTI IKI GEGUŽĖS 15 D. ADRESU mokykla2030@nsa.smm.lt

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>


Finansuojama iš Europos socialinio fondo