SVARBIAUSI SAVAITĖS ĮVYKIAI (GEGUŽĖS 18-25 D.)

  • Sulaukusi naujų pasiūlymų Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) tęsia pradinio ir pagrindinio ugdymo programų atnaujinimo darbus. Iš viso atnaujinama 31 mokomojo dalyko programa. Jų projektai bus tobulinami toliau, mažėjantis pasiūlymų skaičius rodo, kad programos vis labiau atitinka švietimo bendruomenės poreikius. Plačiau >>>> 
  • Gegužės 28 d. 15 val. Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) kviečia visą švietimo bendruomenę, socialinius partnerius ir visus norinčius stebėti kiekvieną mėnesio paskutinį penktadienį organizuojamą vaizdo konferenciją UGDYMO TURINIO ATNAUJINIMAS: KAS VYKSTA? Šį mėnesį – ekspertinė diskusija skirta Pilietiškumo Bendrosios programos (BP) projekto aptarimui. Daugiau apie renginį >>>> 
  • Jau įvyko visi  (net 16) renginiai, skirti pristatyti bei aptarti dabartiniuose BP projektuose (su jais galite susipažinti čia) randamus pokyčius:  kompetencijų ugdymas dalyku, kompetencijų žemėlapiai, mokymosi turinio pokyčiai ir kodėl jie reikalingi, tarpdalykinė integracija, dalykų dermė kt. Visų pristatymų įrašus bei pateiktą medžiagą galite rasti čia

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>


Finansuojama iš Europos socialinio fondo