SVARBIAUSI SAVAITĖS ĮVYKIAI (BALANDŽIO 20 – 27 D.)

  • Kviečiame mokytojus dalykininkus į Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) organizuojamus informacinius renginius, skirtus susipažinimui su pradinio ir pagrindinio ugdymo Bendrųjų programų projektais. Jau įvyko Technologijų Bendrosios programos bei pradinio ugdymo bendrosios programos: lietuvių kalbos ir literatūros, dorinio ugdymo srities, meninio ugdymo srities) projektų pristatymai, jų įrašus ir medžiagą rasite čia. Kiti planuojami susitikimai vyks balandžio 28-29 d. Plačiau apie juos >>>> 
  • Balandžio 30 d. 15:00 val. kviečiame visą švietimo bendruomenę dalyvauti kiekvieną mėnesio paskutinį penktadienį organizuojamoje vaizdo konferencijoje UGDYMO TURINIO ATNAUJINIMAS: KAS VYKSTA? Šio mėnesio renginio tema – Lietuvių kalbos ir literatūros Bendrosios programos (BP) projektas, o naujasis renginio formatas – ekspertinė diskusija! Renginys bus transliuojamas NŠA „Facebook“ paskyroje. Plačiau apie diskusiją >>>> . 
  • Po vėliau sulauktų pasiūlymų bei pastebėjimų, skelbiamas Gyvenimo įgūdžių (anksčiau –  Socialinio, emocinio, sveikatos, lytiškumo, rengimo šeimai ugdymo ir žmogaus saugos) Bendrosios programos projektas. Su juo galite susipažinti čia
  • SUSIPAŽINKITE SU PRADINIO IR PAGRINDINIO UGDYMO PROGRAMŲ PROJEKTAIS >>>>SAVO PASIŪLYMUS BEI PASTEBĖJIMUS PROJEKTŲ TOBULINIMUI GALITE TEIKTI IKI GEGUŽĖS 15 D. ADRESU mokykla2030@nsa.smm.lt

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>


Finansuojama iš Europos socialinio fondo