SVARBIAUSI MĖNESIO ĮVYKIAI (2021 M. VASARIS)

  • Vasario 26 d. 15:00 val. Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) kviečia visą švietimo bendruomenę, socialinius partnerius ir visus norinčius dalyvauti kiekvieną mėnesio paskutinį penktadienį organizuojamoje vaizdo konferencijoje UGDYMO TURINIO ATNAUJINIMAS: KAS VYKSTA? Daugiau apie šio mėnesio renginį >>>>
  • Projekto „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“ veiklos „Savivaldybių komandų mokymai ir konsultacijos diegiant atnaujintą turinį“ savivaldybių savanorių bei ekspertų grupė rengia rekomendacijas savivaldybėms ir mokykloms sėkmingam atnaujinto turinio įgyvendinimui. Siekiant aiškiau suprasti šios projekto dalies pagrindinius aspektus bei terminus, parengtas veiklos planas >>>>
  • Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos prašymu, Europos Komisija per Struktūrinių reformų rėmimo programą finansuoja projektą, pagal kurį teikiama techninė parama, kad mokyklų vadovai visoje Lietuvoje galėtų įgyvendinti naujas ugdymo turinio reformas. Britų taryba turi panašaus darbo patirties ir kitose ES šalyse, todėl jos buvo paprašyta parengti tokį projektą, kuris atitiktų specifinius Lietuvos reikalavimus. Daugiau apie projektą ir jo pažangą >>>>
  • Nuo 2021 metų pradžios organizuojami savivaldybių švietimo padalinių vadovų, švietimo padalinių darbuotojų, atsakingų už Ugdymo turinio atnaujinimą (UTA) savivaldybėse, savivaldybių švietimo centrų darbuotojų bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento darbuotojų tęstiniai UTA informaciniai / mokomieji renginiai, vykstantys nuotoliniu būdu. Iki šiandien suorganizuoti 6 tokie renginiai.  Daugiau apie juos >>>>

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>

Kylant klausimams dėl turinio atnaujinimo bei diegimo –kreipkitės elektroniniu paštu mokykla2030@nsa.smm.lt.


Finansuojama iš Europos socialinio fondo