KOORDINATORIAI

Visuomeninis ugdymas, istorija ir geografija – Nijolė Selvestravičiūtė-Grybovienė (nijole.gryboviene@nsa.smm.lt)

Pilietiškumo pagrindai, ekonomika ir verslumas – Mindaugas Briedis (mindaugas.briedis@nsa.smm.lt)

NAUJAUSIOS. 2021-08-16 programų projektų versijos >>>>


2021-03-31 programų projektų versijos:

PROJEKTASPDF FORMATU„ONENOTE“ FORMATUKOMPETENCIJŲ UGDYMO
DALYKE ŽEMĖLAPIS
GAUTŲ
PASIŪLYMŲ SUVESTINĖ
Bendrosios nuostatosFile:PDF file icon.svg - WikipediaMicrosoft OneNote - Wikipedia
Ekonomikos ir verslumo BP projektas  File:PDF file icon.svg - WikipediaMicrosoft OneNote - WikipediaMap Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, TemplatesClipboard Checklist Check List - Free vector graphic on Pixabay
Geografijos BP projektasFile:PDF file icon.svg - WikipediaMicrosoft OneNote - WikipediaMap Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, TemplatesClipboard Checklist Check List - Free vector graphic on Pixabay
Istorijos BP projektasFile:PDF file icon.svg - WikipediaMicrosoft OneNote - WikipediaMap Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, TemplatesClipboard Checklist Check List - Free vector graphic on Pixabay
Pilietiškumo BP projektasFile:PDF file icon.svg - WikipediaMicrosoft OneNote - WikipediaMap Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, TemplatesClipboard Checklist Check List - Free vector graphic on Pixabay
Socialinio ugdymo 1-4 kl. BP projektasFile:PDF file icon.svg - WikipediaMicrosoft OneNote - WikipediaMap Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, TemplatesClipboard Checklist Check List - Free vector graphic on Pixabay

SENESNĖS VERSIJOS: