RENGINIŲ SAVAITĖ: KOKIŲ TRANSLIACIJŲ LAUKTI?

Kitą savaitę Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) kviečia stebėti šias organizuojamų informacinių renginių apie ugdymo turinio atnaujinimą (UTA) transliacijas: 

  • Lietuvių kalbos ir literatūros bendrosios programos (BP) pristatymas. Gegužės 23 d. 15 val. bus pristatomas atnaujintas pagrindinio ugdymo turinys (kalbos ir literatūros dalys), pasiekimų raida bei numatomi išorinio vertinimo pokyčiai. Renginį stebėkite „MS Teams“ platformoje bei NŠA „YouTube“ paskyroje. Programos projektas paskelbtas švietimo portale Emokykla.lt

RENGINIO PROGRAMA 

  • UTA: KAS VYKSTA? Gegužės 27 d. 13 val. Šį kartą kasmėnesinėje vaizdo konferencijoje kalbėsime apie savivaldybių UTA komandų gerąją patirtį. Renginio metu bus pristatyta savivaldybių komandų funkcijos ir veikla, o savo įspūdžiais bei patarimais dalysis įvairių šalies savivaldybių atstovai. Renginio transliaciją stebėkite platformoje „MS Teams“

RENGINIO PROGRAMA 


Finansuojama iš Europos socialinio fondo