Rekomendacijos atnaujinto turinio diegimui: kaip pasiruošti savivaldybių švietimo įstaigoms?

Projekto „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“ veiklos „Savivaldybių komandų mokymai ir konsultacijos diegiant atnaujintą turinį“ savivaldybių savanorių bei ekspertų grupė toliau darbuojasi ties sėkmingu savivaldybių ir mokyklų atnaujinto turinio įgyvendinimu bei pristato naujas rekomendacijas 3 skirtingoms savivaldybių švietimo institucijoms.

Šįkart siekiant mokytojams padėti pasirengti dirbti su atnaujintu ugdymo turiniu, parengti šie infografikai:

  • Kaip švietimo padaliniui pasirengti atnaujintų bendrųjų programų (BP) diegimui >>>>
  • Atnaujintų bendrųjų programų diegimas: švietimo pagalbos įtaigų vaidmuo >>>>
  • Kaip mokyklos vadovui pasirengti atnaujintų BP diegimui mokykloje >>>>

Infografikuose rasite informaciją, kokie žingsniai yra efektyviausi valdant įvairius išteklius, organizuojant darbus, formuojant uždavinius bei vykdant kitus įvairius vadybinius procesus, reikalingus sklandžiam atnaujintų Bendrųjų programų (BP) diegimui, kurį planuojama vykdyti 2023 metais.

Daugiau leidinių, leidžiančių akimirksniu suprasti Ugdymo turinio atnaujinimo (UTA) procesus bei pasiruošti atkeliaujantiems pokyčiams, rasite tinklapio MOKYKL2030.LT skiltyje Suprasti akimirksniu.


Kylant klausimams dėl turinio atnaujinimo bei diegimo – kreipkitės elektroniniu paštu mokykla2030@nsa.smm.lt.

Taip pat kviečiame prenumeruoti MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmiesiems gauti informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>


Finansuojama iš Europos socialinio fondo