NAUJAUSIOS. 2021-08-16 programų projektų versijos >>>>


2021-03-31 programų projektų versijos:

PROJEKTASPDF FORMATU„ONENOTE“ FORMATUKOMPETENCIJŲ UGDYMO
DALYKE ŽEMĖLAPIS
GAUTŲ
PASIŪLYMŲ SUVESTINĖ
Bendrosios nuostatosFile:PDF file icon.svg - WikipediaMicrosoft OneNote - Wikipedia
Muzikos BP projektas  File:PDF file icon.svg - WikipediaMicrosoft OneNote - WikipediaMap Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, TemplatesClipboard Checklist Check List - Free vector graphic on Pixabay
Dailės BP projektasFile:PDF file icon.svg - WikipediaMicrosoft OneNote - WikipediaMap Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, TemplatesClipboard Checklist Check List - Free vector graphic on Pixabay
Šokio BP projektasFile:PDF file icon.svg - WikipediaMicrosoft OneNote - WikipediaMap Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, TemplatesClipboard Checklist Check List - Free vector graphic on Pixabay
Teatro BP projektasFile:PDF file icon.svg - WikipediaMicrosoft OneNote - WikipediaMap Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, TemplatesClipboard Checklist Check List - Free vector graphic on Pixabay


SENESNĖS VERSIJOS:

Meninio ugdymo srities įvadas >>>>