MĖNESIO ĮVYKIAI (2022 M. SAUSIS)

  • Rengiant mokinių pasiekimų vertinimo sistemos pertvarką, sausio mėnesį įvyko Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija organizuojami renginių ciklas, kurio metu su švietimo bendruomene aptarti numatomi pokyčiai. Plačiau apie ciklą >>>> Renginio įrašus rasite NŠA „YouTube“ paskyroje >>>> 
  • Atnaujinta Lietuvių kalbos ir literatūros programos rengėjų grupė baigia rengti 11–12 klasės literatūrinio ugdymo programos projekto dalį. Pagrindinio ugdymo literatūros dalis taip pat keisis – integraliai su viduriniu ugdymu. Programos atnaujintojai siūlo mažinti kūrinių kiekį ir leisti mokytojams patiems juos rinktis. Plačiau >>>> 
  • Įvyko NŠA organizuotas renginys „KAIP KEISIS MATEMATIKOS PAMOKOS?“, kurio metu buvo pristatomas atnaujinamos matematikos bendrosios programos (BP) projektas. Renginyje BP atnaujintojai dalinosi įžvalgomis, kokių pokyčių reikės tikėtis pradiniame, pagrindiniame ir viduriniame ugdyme, kaip atrodys mokinių pasiekimų vertinimas ir kt. Renginio įrašas >>>> 

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>

Kylant klausimams dėl turinio atnaujinimo bei diegimo –kreipkitės elektroniniu paštu mokykla2030@nsa.smm.lt.


Finansuojama iš Europos socialinio fondo