MĖNESIO ĮVYKIAI (2021 M. KOVAS)

  • Jau rytoj (kovo 31 d.) bus paskelbti atnaujinamų Bendrųjų programų projektai, kurie buvo koreguojami atsižvelgus į švietimo bendruomenės teiktus (iki sausio pab.) pasiūlymus. Projektus rasite tinklapio MOKYKLA2030.LT skiltyje Programų projektai. 
  • Praėjusios savaitės pabaigoje įvyko kasmėnesinė vaizdo konferencija UGDYMO TURINIO ATNAUJINIMAS: KAS VYKSTA? Šįkart renginio tema buvo Ugdymo turinio skaitmeninimas ir skaitmenizavimas (koks yra esminis skirtumas bei kokios priemonės yra numatytos šių procesų vykdyme). Daugiau apie šį bei kitus UTA: KAS VYKSTA renginius >>>> 
  • Ugdymo turinio atnaujinimo organizatoriai susitiko su dvejomis svarbiomis tikslinėmis grupėmis – vadovėlių autoriai ir leidėjais bei Aukštųjų mokyklų, kurios rengia jaunuosius pedagogus, atstovais. Susitikimų metu pristatyti bendrojo ugdymo, priešmokyklinio ugdymo turinio atnaujinimo ir diegimo darbai, esminiai Bendrųjų programų pokyčių aspektai, kryptys, aptartos bendradarbiavimo galimybės. Visų susitikimų medžiagą rasite čia >>>> 
  • Įvyko per 10 viešųjų konsultacijų su tikslinėmis grupėmis (dalykų mokytojų asociacijomis, įstaigomis, visuomeninėmis organizacijomis ir kitais socialiniais partneriais, kurių metu aptarti Bendrųjų programų projektai.
  • Tęsiasi savivaldybių švietimo padalinių vadovų, švietimo padalinių darbuotojų, atsakingų už Ugdymo turinio atnaujinimą (UTA) savivaldybėse, savivaldybių švietimo centrų darbuotojų bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento darbuotojų tęstiniai UTA informaciniai / mokomieji renginiai, vykstantys nuotoliniu būdu. Kovo mėn. Įvyko 5 tokie renginiai, iš viso surengta 11 susitikimų . Susitikimų įrašus rasite čia >>>> 

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>

Kylant klausimams dėl turinio atnaujinimo bei diegimo – kreipkitės elektroniniu paštu mokykla2030@nsa.smm.lt.


Finansuojama iš Europos socialinio fondo