MĖNESIO ĮVYKIAI (2021 M. GRUODIS)

  • Iki gruodžio 15 d. buvo galima teikti siūlymus paskelbtiems BP projektams, sulaukta apie 30 pasiūlymų. 
  • Kviečiame sausio 7 d. 15 val. prisijungti prie Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) organizuojamo renginio „KAIP KEISIS MATEMATIKOS PAMOKOS?“, kurio metu bus pristatomas atnaujinamos matematikos bendrosios programos (BP) projektas >>>> 
  • Mokyklinių programų atnaujintojų teigimu, skaitmeniniai įgūdžiai kasdien tampa vis svarbesni šiuolaikiniam žmogui, todėl į kompetencijų sąrašą įtraukta skaitmeninė kompetencija. Ji papildė anksčiau išskirtas bei aprašytas 6 kompetencijas, kuriomis remiantis NŠA vykdo ugdymo turinio atnaujinimą. Daugiau apie tai bei pokalbis su minimos kompetencijos raidos aprašo autoriumi A. Žandariu >>>> 
  • Kaip keisis istorijos mokymasis Lietuvos mokyklose, kokie svarbiausi pokyčiai ir naujovės laukia mokytojų ir mokinių? Apie tai pokalbis su Nacionalinės švietimo agentūros sudarytos darbo grupės vidurinio ugdymo istorijos programos projektui parengti nariu, istorijos mokslų daktaru Deimantu Karveliu >>>> 
  • Projekto „Parama mokyklų vadovams, ugdymo turinio reformos Lietuvoje lyderiams“ antrieji metai prasidėjo pirmaisiais mokymais, kuriuose dalyvavo daugiau nei 240 dalyvių iš visos Lietuvos mokyklų. Plačiau >>>> 
  • NŠA tęsia veiklas, skirtas pasiruošti atnaujinamų mokyklinių programų įgyvendinimui. Įpusėjus Mokyklų pasirengimo diegti atnaujintas pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo bendrąsias programas veiklos tyrimui, ir mokyklos, ir tyrėjai teigiamai vertina gautą naudą ir pasiektus rezultatus. Plačiau >>>> 

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>

Kylant klausimams dėl turinio atnaujinimo bei diegimo –kreipkitės elektroniniu paštu mokykla2030@nsa.smm.lt.


Finansuojama iš Europos socialinio fondo