Kasmėnesinės vaizdo konferencijos „UTA: KAS VYKSTA?“

Sausio 29 d. 15:00 val. Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) kviečia visą švietimo bendruomenę, socialinius partnerius ir visus norinčius dalyvauti pirmojoje tokioje ir nuo šių metų pradžios kiekvieną mėnesio paskutinį penktadienį organizuojamoje vaizdo konferencijoje UGDYMO TURINIO ATNAUJINIMAS: KAS VYKSTA?

Jos metu projekto „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“ įgyvendintojai (Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei NŠA atstovai) pristatys aktualiausius vykstančius bei planuojamus procesus, apžvelgs darbų eigą, specifinius klausimus bei kvies visus konferencijos dalyvius dalyvauti diskusijoje, reikalingoje norint pasiekti kokybiškus rezultatus turinio atnaujinimo veiklose.

Vaizdo konferencija vyks „ZOOM“ platformoje (nuoroda į kanalą >>>>), tik stebėti bei komentaruose užduoti klausimus norintiems konferencija bus transliuojama NŠA „Facebook“ paskyroje.

Sausio 29 d. konferencijos programa:

  • Bendrųjų programų atnaujinimas. Irena Raudienė, ŠMSM Bendrojo ugdymo departamento, Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vedėja.
  • Kodėl kompetencijomis grįsta programa. Doc. dr. Emilija Alma Sakadolskienė, Vilniaus universiteto Ugdymo mokslų instituto, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos docentė, Lietuvos Švietimo tarybos narė.
  • Bendrųjų programų atnaujinimo darbai. Saulė Vingelienė, NŠA Ugdymo turinio departamento, Ugdymo turinio rengimo skyriaus vedėja.

Primename, jog kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį organizuojamoje konferencijoje laukiami visi norintys daugiau sužinoti apie šiuo metu vykdomą Ugdymo turinio atnaujinimą (UTA) bei norintys dalyvauti diskusijose, kelti aktualius klausimus.

Prenumeruokite MOKYKLA 2030 naujienas ir pirmieji gaukite informaciją apie Ugdymo turinio atnaujinimo aktualijas! >>>>


Finansuojama iš Europos socialinio fondo