KOORDINATORIAI

Lietuvių kalba ir literatūra (1-4 kl.) – Marija Bareikienė (marijona.bareikiene@nsa.smm.lt)

Lietuvių kalba ir literatūra (5-10 kl.) – doc. dr. Žydronė Kolevinskienė, zydrone.kolevinskiene@gmail.com)

Lietuvių gestų kalba – Daiva Binkienė (daiva.binkiene@nsa.smm.lt)

Tautinės mažumos gimtoji kalba ir literatūra(baltarusių, lenkų, rusų, vokiečių) – Danuta Szejnicka (danuta.szejnicka@nsa.smm.lt)

Užsienio kalba (pirmoji) Nida Burneikaitė (nida.burneikaite@nsa.smm.lt)

Užsienio kalba (antroji) – Danguolė Povilaitienė (danguole.povilaitiene@nsa.smm.lt)

NAUJAUSIOS. 2021-08-16 programų projektų versijos >>>>


2021-03-31 programų projektų versijos:

PROJEKTASPDF FORMATU„ONENOTE“ FORMATUKOMPETENCIJŲ UGDYMO
DALYKE ŽEMĖLAPIS
GAUTŲ
PASIŪLYMŲ SUVESTINĖ
Bendrosios nuostatosFile:PDF file icon.svg - WikipediaMicrosoft OneNote - Wikipedia
Lietuvių kalbos ir literatūros 1-4 kl. projektas  File:PDF file icon.svg - WikipediaMicrosoft OneNote - WikipediaMap Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, TemplatesClipboard Checklist Check List - Free vector graphic on Pixabay
Lietuvių kalba ir literatūra 5-10 kl. BP projektasFile:PDF file icon.svg - WikipediaMicrosoft OneNote - WikipediaMap Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, TemplatesClipboard Checklist Check List - Free vector graphic on Pixabay
Pirmosios užsienio kalbos BP projektasFile:PDF file icon.svg - WikipediaMicrosoft OneNote - WikipediaMap Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, TemplatesClipboard Checklist Check List - Free vector graphic on Pixabay
Antrosios užsienio kalbos BP projektasFile:PDF file icon.svg - WikipediaMicrosoft OneNote - WikipediaMap Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, TemplatesClipboard Checklist Check List - Free vector graphic on Pixabay
Tautinių mažumų gimtųjų kalbų BP projektasFile:PDF file icon.svg - WikipediaMicrosoft OneNote - WikipediaMap Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, TemplatesClipboard Checklist Check List - Free vector graphic on Pixabay
Lietuvių gestų kalbos BP projektasFile:PDF file icon.svg - WikipediaMicrosoft OneNote - WikipediaMap Icon Png Transparent Images Free – Free PNG Images Vector, PSD,  Clipart, Templatesnebuvo

jn


SENESNĖS VERSIJOS: