Diskusija su švietimo bendruomenių asociacijų atstovais

Sausio 18 d. Ugdymo plėtotės centro iniciatyva susirinko 31 atstovas iš 27 švietimo bendruomenę vienijančių asociacijų tartis dėl tolesnio bendradarbiavimo, ypatingą dėmesį skiriant ugdymo turinio atnaujinimui.

Švietimo darbuotojų asociacijų atstovams diskutuojant su Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Ugdymo plėtotės centro atstovais buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės ir išklausyti švietimo bendruomenę vienijančių asociacijų lūkesčiai.

Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidentas Rytas Šalna akcentavo, kad bendradarbiavimas su asociacijomis dėl ugdymo turinio atnaujinimo yra būtinas, jis turi būti sistemingas, nuolat teikiant savalaikę informaciją, sudarant asociacijų nariams sąlygas nuolat ir aktyviai dalyvauti ugdymo turinio atnaujinimo procesuose.

Tokiam bendradarbiavimui vystyti būtini ir susitarimai. Susitikimo metu susirinkusiems švietimo darbuotojus vienijančių asociacijų atstovams buvo pateiktas susitarimo dėl bendradarbiavimo projektas. Šis susitarimo projektas siunčiamas svarstyti ir teikti siūlymams visoms švietimo bendruomenę atstovaujančioms asociacijoms.

Aktualios naujienos svetainėje www.mokykla2030.lt